Responzívny webdesign e-shopu

Technológia MAISON 3.0 CMSBootstrap v3.3.x – mobile first (optimalizovaná pre smartphonea desktop) – prístupná vysoko variabilná šablóna, pre rôzne usporiadanie obsahu stránky s prispôsobeným grafickým dizajnom.

Tvorba originálnej grafiky skúseným dizajnérom

Naša technológia nám umožňuje jednoduchý individuálny prístup k tvorbe optimálneho grafického prispôsobenia aplikácie. Každý internetový obchod sa tak stáva jedinečným dielom tvoreným na mieru každému zákazníkovi.

LeanCode

Práve vďaka vlastnému dlhoročnému vývoju a porozumeniu zdrojovému kódu aplikácie náš e-shop používa len toľko kódu koľko je potrebné. Výsledkom je tak vysoká rýchlosť a „štíhlosť“ aplikácie pre vyhľadávače a prehliadače.

Tailored Admin

Administrácia a správa e-shopu vám bude ušitá na mieru, s redukciou výhradne na tie funkcie, ktoré používate. Obsluha celej aplikácie sa tak stáva jednoduchou a efektívnou aj pre neskúsených užívateľov.

Admin Academy

Aby ste náš e-shop mohli využívať naplno. zaškolíme vás a váš personál rýchlo a poskytneme plnú technickú podporu pri prechode na nový informačný systém správy predaja a evidencie objednávok.

SEO Academy (školenie optimalizácie obsahu pre vyhľadávače)

Náš e-shop poskytuje možnosť vysokej dlhodobej optimalizácie obsahu pre vyhľadávače. Aby ste jeho funkcie pre túto oblasť využívali správne a naplno, poskytneme vám bezplatné konzultácie a zaškolenie personálu pre tvorbu vhodného obsahu.

Integrovaný blog a e-shop

Prepojenie e-shopu s blogom a naopak, spomeňte vaše produkty v blogu a prepojte ich s e-shopom pre okamžité objednanie. Zákazník už nemusí prácne vyhľadávať produkt, ale nakúpi si ich priamo z vášho blogu, kde produkt spomínate.

Dlhodobé SEO

Syntaktická štruktúru HTML stránok – rozloženie HTML tagov, optimalizácia URL liniek, metatagy naplnené vhodnými hodnotami, identifikovanie kľúčových slov podľaaktuálnych odporúčaní Google, s vysokým dôrazom na obsah.

Rozšírenia a úpravy e-shopu

Pre špecifickú funkcionalitu alebo úpravu tej existujúcej

Wysiwyg Editor

WYSIWYG (WhatYouSeeisWhatYouGet) Spravujte obsah v reálnom čase a v reálnom dizajne. Formátovanie jednoduché ako vo Worde alebo inom textovom editore.

Editovateľná štruktúra kategórií

Pridávajte jednotlivé kategórie a položky podľa potreby a neobmedzene.

Stránka podstránky

Neobmedzené možnosti vytvárania plne editovateľných podstránok.

Kontaktný formulár

Na mieru vytvorený kontaktný formulár pre priamu komunikáciu so zákazníkom.

Blog

Dynamický nástroj na publikovanie obsahu s dynamickou integráciou položiekz internetového obchodu. Prepojte články na základe kľúčových slov, tagov alebo priameho spojenia s tovarom v internetovom obchode. Vytvárajte autentický obsah a zlepšujte si svoje pozície a povedomie o značke písaním článkov priamo v e-shope. Píšte o svojich produktoch a prepojte ich v našom systéme priamo s košíkom. Zákazník tak už počas čítania môže jednoducho nakupovať a pokračovať v čítaní, kde tak môže nakúpiť presne to čo chce, bez toho, aby si to musel hľadať.

Cross-sell/Up-sell

Prepojte súvisiace a iné produkty z vášho e-shopu priamo pod články a iné produkty a ponúknite tak okamžite ďalší tovar. Môže ísť o súvisiace tovary, alebo len väčšie balenia identických produktov, aby ste priamo pri nákupe zvyšovali hodnotu objednávky.

Integrácia obsahu z iných sietí

Vkladajte obsah z vašich kanálov na ďalších webových sieťach ako napríklad YouTube, Vimeoa iné.

Špecifikácia tvorby položiek e-shopu

Funkcionalita produktov a kategórií

Administrácia produktov

Jednoduchá, prehľadná a rýchla administrácia produktov a ich atribútov, definovanieminimálneho množstva na nákup, rôzne merné jednotky, definovanie balenia produktov,rozširujúce informácie (taby), popis produktu a mnoho ďalších funkcií.

Časovo obmedzené akcie

Obmedzte časovo svoje predajné akcie a zvýšte atraktivitu tovaru pre zákazníkov. Akčná cena tovaru na obmedzený čas, kedy zákazník v reálnom čase vidí hodiny/minúty/sekundy do konca akcie na konkrétny tovar. Možnosť naplánovania spustenia akcie vopred na špecifický čas.

Otázky k produktom

Možnosť zvýšenia interakcie zákazníkov s e-shopom prostredníctvom modulu na kladenie otázok a diskusiu pri jednotlivých produktoch alebo iných, klientom špecifikovaných častiach stránky. Modul je možné implementovať nezávisle prípadne s prepojením na sociálnu sieť Facebook.

Kategórie

Produkty je možné zaraďovať do neobmedzeného počtu kategórií, a to synchrónne a asynchrónne do paralelnej kategorizácie.

Atribúty produktov

Neobmedzený počet vlastných atribútov pre produkty.

Filtrovanie produktov

Možnosť vyhľadávanie cez filtre podľa ľubovoľných atribútov a ich logických kombinácií. Zoraďovanie výsledkov hľadania a jeho stránkovanie, prípadne zobrazenie cez funkcie infinitescroll alebo lazy load.

Varianty produktov

E-shop umožňuje jednoduchú definíciu a tvorbu vlastných atribútov s vysokou variabilitou a plnou funkčnosťou pri vyhľadávaní a filtrovaní výsledkov zobrazenia. Pre produkt možnosť vytvoriť rôzne varianty atribútov, ako napríklad veľkosti, farby alebo iných. Kombinácie s definovaním vlastnej ceny, obrázku, PLU, EANu, atď.

Dodávatelia

Systém Vám dovoľuje triediťvaše produkty podľa dodávateľov alebo výrobcov, zároveň umožňuje plnú kontrolu na správou (pridávanie do systému, evidencia, editovanie a mazanie) jednotlivýchvýrobcov a dodávateľov.

Stav skladu a zásob

Manažujte si Vaše skladové zásoby v reálnom čase a vyhnite sa tak problémom s nedostatkami. Sledujte koľko kusov a variant jednotlivých produktov máte ešte k dispozícií online pre optimálne riadenie stavu zásob.

Riadenie skladu pre malé e-shopy

Možnosť nastavenia riešenia prehľadu a manažovanie skladu pre začínajúce e-shopy s nízkymi stavmi skladových zásob bez externého skladového informačného systému.

Aktualizácia skladových zásob pre stredné a veľké e-shopy

Implementácia optimálneho prepojenia skladových zásob na základe výstupu z účtovníctva alebo externého skladového informačného systému. Možnosť aktualizácie databázy ručne alebo automaticky v stanovených časových intervaloch.

Video k produktu

Vkladajte si svoje jednotlivé produktové a iné video kampanez platformy YouTube priamo k produktom.

Galérie a vodotlač

Ľubovoľný počet obrázkov ku každému produktu. Ochráňte svoje fotografie automaticky (v prípade záujmu) zobrazením vodotlače (logo alebo iná ochranná známka). Systém automaticky a prispôsobí veľkosť nahraných súborov a skomprimuje ich do vhodného formátu.

Richsnippets

Zobrazujte podrobnejšie informácie o Vašich produktoch vo vyhľadávačoch a podporte svoju dôveryhodnosť.

Import a export dát e-shopu

Fungujte efektívne

Import skladu

Import skladu v reálnom čase alebo sekvenčne podľa Vašich potrieb.

Export pre porovnávače tovaru

Export informácii o Vašich produktoch pre najpoužívanejšie porovnávače cien.

Export pre fakturačný systém

Export údajov o registrovaných užívateľoch, objednávkach, dodacích listoch a ďalších údajov podľa potreby.

Optimalizácia pre vyhľadávače(SEO)

Aby vás ľahko našli

SEO nástroje

Systém a databáza sú optimalizované pre plnú podporu vyhľadávacích algoritmov. Umožňujú kompletné vypĺňanie dátových polí karty výrobkov alebo článkov (meta popisov, nadpisov, definovanie URL linkov, individuálne zadávanie kľúčových slov).

Onpage SEO

Automatické generovanie dát do formulárov popisu pre SEO z existujúceho a dostupného textu. Slúži ako záloha pre prípad nevyplnenia dátovej karty.

Google Sitemap Generator

Automatické generovanie Sitemap (mapy webových stránok) pre potreby vyhľadávača Google.

Google Analytics

Implementácia a prepojenie účtov pre sledovanie návštevnosti a správania sa vašich zákazníkov pomocou aplikácie Google Analytics.

On-line marketing

Spustite svoj e-shop s plnou marketingovou podorou

Sociálne siete

Nastavenie individuálneho prepojenia e-shopu a jeho obsahu so sociálnymi sieťami (Facebook, Pinterest, Twitter, YouTube).

Vernostné programy

Možnosť zvýhodnenia verných zákazníkov priradením individuálnych zliav alebo cenových hladín. Systém umožňuje priraďovať rôzne cenové hladiny individuálnym užívateľom a to globálne alebo podľa kategórií produktov.

Veľkoobchodné programy

Správa veľkoobchodných zákazníkov cez modifikované rozhranie pre efektívne riadenie objednávok a ich úpravu.

Správa poštovného

Definujte úrovne ceny a formy poštovného podľa variabilných atribútov, ktoré si sami určíte.

Darček k objednávke

Možnosť automatického preddefinovania darčeka k nákupu po presiahnutí stanovenej výšky objednávky alebo splnenia definovanej podmienky.

Správa bannerov

Editovateľné CMS umožňuje správu bannerov vo vlastnej réžii, pre lepšie a rýchlejšie spravovanie akcií.

Súvisiace produkty – Cross-sell/Up-sell

Prepojte súvisiace a iné produkty z e-shopu priamo pod články alebo iné produkty a ponúknite tak okamžite ďalší tovar. Môže ísť o súvisiace tovary, alebo len väčšie balenia identických produktov, aby ste priamo pri nákupe zvyšovali hodnotu objednávky.

Objednávky a zákazníci

Správa obchodu rýchlo a efektívne

Zjednodušený objednávkový proces

Nákup a registráciu zákazníka sme zjednodušili na funkčné minimum aby bolo nákup možné realizovať na dosah pár kliknutí. Možnosť individuálneho prispôsobenia nákupných a registračných formulárov pre maloobchodných aj veľkoobchodných zákazníkov.

Adaptívne vyhľadávanie

Precízny vyhľadávač pre jednoduchšie orientovanie zákazníkov na stránke ponúkne relevantné výsledky po zadaní počiatočných vyhľadávacích znakov. Vyhľadávač pracuje na Front-End aj Back-End rozhraní.

Správa objednávok

Možnosť nastaveniaindividuálnych úrovní vybavenia objednávok. Správa objednávok pre sponzorské akcie, alebo výdaj na vzorky a iné, všetko v priebehu niekoľkých sekúnd. Prehľadné odlíšenie stavu jednotlivých objednávok v pracovnom výpise.

Automatické e-mailové potvrdenie

Definovateľné štruktúry, časy a frekvencie e-mailingu počas celého procesu nákupu.

Viaceré platobné alternatívy

Systém umožňuje implementáciu ľubovoľných spôsobov úhrady podľa zadania klienta. Možnosť nastavenia paralelných nezávislých systémov pre domáce a medzinárodné platby na dobierku, pomocou platobných kariet alebo prevodom na účet.

Doručovanie

Umožnite svojim zákazníkom vybrať si z rôznych metód doručenia (export balíkov pre PPL, GLS alebo iné doručovacie služby).

Dane

Možnosť individuálneho priradeniasetu sadzieb DPH podľa cieľovej krajiny.

Fakturačný systém

Možnosť generovania faktúr priamo v e-shope v preddefinovanej forme s individuálnym číselným radom a to v prispôsobenej grafickej šablóne.

Vývoj a vylepšovanie systému

Cesta k úspechu vedie cez neustále zlepšovanie

Ergonómia

Intuitívne spracovanie užívateľského rozhrania (UI&UX) zaručuje jednoduchú prácu so systémom.

Bez zbytočností

Na rozdiel od OpenSource systémov, v našej aplikácii dostanete len funkcie, ktoré budete využívať. Výsledkom je tak rýchly a prehľadný systém s ľahkou obsluhou.

Jednoduchá obsluha

Na správu nášho internetového obchodu nepotrebujete IT vzdelanie. Poradíte si hneď po zaškolení.

Dynamika vďaka princípu LeanCode

Vyladený a redukovanýzdrojový kód pre čo najrýchlejšie zobrazenie webu.

Myslíme na bezpečnosť

Moderná ochrana proti krádeži údajov, spamu a vírusom pre čo najlepšiu dôveryhodnosť.

Multijazyčnosť Front-End / Back-End

Možnosť používať webu vo viacerých jazykových mutáciách, a to u Front-Endu ako aj v správcovskom rozhraní.

Aktualizácie

Naše aplikácie pravidelne aktualizujeme a vylepšujeme.

Rýchla podpora

Vývoj vlastnej technológie nám umožňuje robiť rýchle a efektívne zásahy podľa potreby bez obmedzení externým vývojom.

Programovanie na mieru

Vytvoríme vám ľubovoľné funkcie a rozšírenia aplikácie podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si z platobných systémov

Naimplementujeme akýkoľvek platobný systém si zvolíte

Zaujal vás náš e-shop?

Ozvite sa nám! Radi sa s vami stretneme

T: +421 915 452 922   KONTAKT