klient logo nuevo progreso

#packaging #keyvisuals #photography

Dostali sme príležitosť pracovať na populárnej značke mexických potravín.

Nuevo Progreso je výrobcom pravých mexických potravín. Spoločnosť je na trhu už nejaký čas. Majitelia spoločnosti sú hrdí na pôvod svojich surovín a ich kvalitu, preto sa ich výrobky predávajú v celej Európe.

Klient sa na nás obrátil s požiadavkou na úpravu dizajnu obalu pre produktovú radu tortily a tortillových čipsov. V rámci tejto spolupráce sme pripravili redizajn obalu, kompletný súbor tlačových údajov, súbor nových ikon a revíziu všetkých textov.

Spolu s dizajnom obalov sme pripravili aj súbor kľúčových vizuálov, webových bannerov a podporných dokumentov pre budapeštiansky veľtrh. V rámci prípravy kľúčových vizuálov sme v spolupráci so špičkovým šéfkuchárom Martinom Polačekom nafotili produkty a tieto fotografie sme použili na kľúčové vizuály aj dizajn obalu.

nuevo progreso natural packagingnuevo progreso natural packagingnuevo progreso natural packagingnuevo progreso natural packaging

nuevo progreso habanero packagingnuevo progreso habanero packagingnuevo progreso habanero packaging

packaging nuevo progressopackaging nuevo progressopackaging nuevo progressopackaging nuevo progressopackaging nuevo progressopackaging nuevo progresso