Web Design

RESPONZÍVNE, ELEGANTNE, FUNKČNE A MODERNE

Špičkový webdizajn vašu spoločnosť sprístupní každému bez ohľadu na to, akým zariadením sa pripája na web. Preto vám ponúkame responzívny dizajn, ktorý je kompatibilný so všetkými stolovými a mobilnými zariadeniami, ako aj aktuálnymi verziami ich prehliadačov. Maximálna optimalizácia stránok pre vyhľadávače je samozrejmosťou.

Web Audit

PRINÁŠAME LOGIKU A ERGONÓMIU

Prvým krokom pri tvorbe alebo úprave webu je audit toho aktuálneho. Pomocou auditu analyzuje rezervy, medzery, problémy vašej aktuálnej webovej stránky. Následne vám vypracujeme správu o stave vášho webu aj s návrhom možných zmien, nasmerovaním funkcionality a zjednodušenia systému.

Search Engine Optimization

OPTIMALIZÁCIA PRE ZARIADENIA A VYHĽADÁVAČE

Náš spôsob optimalizácie vašej webovej stránky sa opiera o kvalitný, originálny obsah, spoľahlivý výber kľúčových slov na základe overených postupov a aplikácií. Týmto dosahujeme nielen viditeľnosť vášho webu vo vyhľadávačoch, ale aj obsahovú kvalitu, ktorá sa, podľa odborníkov, stáva tým kľúčovým prvkom vášho webu.
Samozrejme, návštevnosť a viditeľnosť si môžete jednoducho zabezpečiť platenou reklamou. Tento spôsob však funguje len krátkodobo a nárazovo. Z dlhodobého a finančno-strategického hľadiska sa vám oplatí investovať viac do kvalitnej, novej a zoptimalizovanej webovej stránky.

Web Content Management

PUBLIKUJTE OBSAH RÝCHLO A JEDNODUCHO

Spravovanie, úprava, aktuálne dopĺňanie často krát viacjazyčného obsahu vašej webstránky si vyžaduje každodennú pozornosť a starostlivosť. My vám ponúkame niekoľko efektívnych, jednoduchých a časovo nenáročných spôsobov, ako na to. Naše systémy dokážu plnohodnotne, flexibilne a dynamicky spravovať obsah na webe, zabezpečujú jej vizuálnu stálosť a funkčnosť v rôznych typoch prehliadačov.

E-shop

PREDÁVAJTE ON-LINE

Potrebujete rýchlo jednoduchý, funkčný, vizuálne originálny a atraktívny e-shop? Náš e-shop je ideálnym riešením pre správu 200 až 2000 položiek. Okrem samotného e-shopu ponúkame aj profesionálne poradenstvo, výbornú optimalizáciu pre vyhľadávače a spoľahlivý servis.

Social Media & Online Marketing

KOMUNIKUJTE MODERNE

Prínos sociálnych médií v marketingovom mixe je v dnešnej dobe nespochybniteľný. Pripravíme pre vás zrozumiteľnú a jasnú stratégiu vedenia kampane na sociálnych sieťach aj s návrhom primeraného, atraktívneho a na zákazníka zameraného obsahu s následným vyhodnotením výsledkov. Súčasťou stratégie je efektívne a rozumné nastavenie rozpočtu so zreteľom na maximálny obchodný prínos pre váš biznis.

Mobilné Aplikácie

BLIŽŠIE KU ZÁKAZNÍKOM

Kvalitnou, praktickou a funkčnou mobilnou aplikáciou dokážete svojim zákazníkom zjednodušiť prístup k vašej ponuke a zvýšiť tak výrazne obrat vašej firmy. Pre váš produkt dizajnovo navrhneme a naprogramujeme primeranú aplikáciu a postaráme sa o jej bezproblémovú funkčnosť na všetkých typoch mobilných zariadení.