Ako sme rástli v prvej polovici roku 2019

Od 9. júla 2019 10 augusta, 2019 Marketing

Dlho sme sa na našom blogu neozvali. Jediný pádny dôvod, ktorý to môže ospravedlniť je, že sme veľmi, veľmi veľmi, tvrdo pracovali. Pozrite sa s nami na krátky prehľad o tom, čo je u nás v MAISON-e nové.

Od novembra minulého roku sme boli kompletne ponorení do práce na nových a vzrušujúcich projektoch. Popritom že sme sa interne vyvíjali, dokázali sme našim zákazníkom poskytnúť skvelý servis a prísť s mnohými originálnymi a inovatívnymi  značkami, obalmi a inými projektami.

Nová štruktúra MAISON-u

Chcel by som ozrejmiť novú štruktúru, do ktorej sa nám podarilo rozčleniť. Toto rozhodnutie bolo už nevyhnutné, keďže sme nabrali mnoho nových a super talentovaných kolegov. MAISON pôsobí v dvoch krajinách – v Česku a na Slovensku, so sídlami v Bratislave a v Prahe.

Čo sa deje v Prahe?

Pražská pobočka, zameraná na packaging, kreatívu a tvorbu značiek, dostala posilu na pozíciu Senior Art Director z Dominikánskej republiky. Marcos je talentovaný, plný energie a optimizmu, ktoré prenáša do grafických návrhov a konceptov.

Zároveň sme tím posilnili o senior DTP špecialistu Pavla, ktorý svoje dlhoročné, viac ako 20 ročné, skúsenosti z packagingového DTP preniesol do nášho tímu. Aj naďalej sa tešíme účasti internistov a stážistov, ktorí nám prinášajú mladú, sviežu energiu a často tvoria skvelé nápady, ktoré im pomáhame sceliť a formovať do použiteľných konceptov.

Taktiež sme rozšírili servis pre našich kľúčových klientov. Po rokoch s nimi spolupracujeme ešte viac, ešte užšie, na osobnej báze a v širokom merítku. Sústredíme sa, aby boli naše služby perfektné.

WEBDESIGNER rastie

Na Slovensku rozvíjame naše webové stránky Webdesigner.sk a v Čechách Webdesigner.cz, kde neustále pridávame nové projekty. Naši slovenskí kolegovia rozšírili svoj tím o nového kódera.

Naša sekcia Webdesigner.sk/.cz produkuje pravidelne weby, brandy a logá pre malých a stredných klientov a tešíme sa veľkému dopytu. U WEBDESIGNER-a tiež očakávame ďalšie rozrastanie tímu.

Privítajte MAISON DIGITAL

Poslednou novinkou je, že sme našli skvelých ľudí pre posilnenie našej digitálnej sekcie v Bratislave, ktorí vytvárajú nové kampane pod značkou MAISON DIGITAL. Privítali sme tu Zuzku a Janka. Obaja priniesli pod našu značku bohaté skúsenosti z agentúr. Vďaka nim dokážeme našim klientom poskytnúť fantastický servis v online službách a na sociálnych sieťach.

Značky WEBDESIGNER a MAISON DIGITAL ťažia z podpory celého tímu v Prahe. Práve táto silná základňa dokáže svojou flexibilitou a kreativitou dotvárať obsah a grafiku, ktorá nadväzuje na dlhoročné skúsenosti a kvalitu. Len tak sa neradíme do role nováčikov v oblasti digital marketingu, hoci medzi nich s MAISON DIGITAL na Slovenskom trhu patríme.

Na ruke máme jeden veľký tromf. Ťažíme z veľkého tímu, kde sa všetci navzájom poznajú a pomáhajú si. Veríme, že práve dostupnosť týchto talentovaných ľudí je pre finálnu službu, a teda aj zákazníka, veľký benefit.

Uvidíte nás viac v online svete

Vďaka našej posile vám budeme prinášať pravidelné informácie z diania, nových projektov, dostupných služieb už čoskoro, v novom šate a hlavne oveľa častejšie. Budeme ich šíriť nielen na našom blogu, ale aj na väčšine dostupných sociálnych médií.

Sledujte nás na Facebooku a Instagrame. Zaujímavý obsah budeme produkovať na LinkedIne, kde budeme okrem štandardných postov prispievať ja ako Art Director a Igor Lúčanský ako Managing Partner.

Taktiež nás budete môcť vidieť už čoskoro na konferenciách, ktorých termíny aj obsah vám dáme vedieť dostatočne dopredu prostredníctvom sociálnych sietí.