klient logo meggle

#branding #packaging #meggle #design

Sme radi, že sa s vami môžeme podeliť o skvelé správy. Rad MEGGLE Lactose free má nový dizajn obalov. V rámci rebrandingu spoločnosti MEGGLE sme pripravili nový dizajn obalov.

Bezlaktózové mliečne výrobky už dávno nie sú novinkou. Prvé bezlaktózové mliečne výrobky sa objavili koncom 70. rokov 20. storočia. Vďaka technológiám možno na trhu nájsť širokú škálu týchto výrobkov. Zákazníci s určitými stravovacími preferenciami si môžu bez výčitiek vychutnať svoje obľúbené potraviny. Sortiment výrobkov MEGGLE Lactose free je na trhu ľahko rozpoznateľný. Logo s červeným znakom namiesto písmena O“ je viditeľné už z diaľky a nie je ťažké ho objaviť na celom svete.

V rámci rebrandingu produktového portfólia spoločnosti MEGGLE sme boli poverení redizajnom obalov radu bez laktózy a jeho rozšírením o ďalšie produkty. Ľudia s obmedzeným príjmom laktózy si teraz môžu vychutnať dezerty zdobené šľahačkou. Našou úlohou bolo pripraviť koncept dizajnu v súlade s novou vizuálnou identitou spoločnosti pri zachovaní existujúceho loga, ako aj pripraviť kompletné tlačové podklady podľa technických požiadaviek tlačiarne. Pri tomto projekte sme stáli pred výzvou: pripraviť tlačové dáta pre tlač a vtesnať ich do šiestich farieb bez kompromisov. Je pre nás dôležité nielen splniť technické požiadavky, ale aj dosiahnuť čo najlepší výsledok. Konečný vzhľad obalu po redizajne hovorí sám za seba.

meggle lactose free packagingmeggle lactose free packagingmeggle lactose free packagingmeggle lactose free packagingmeggle lactose free packagingmeggle lactose free packagingmeggle lactose free packagingmeggle lactose free packagingmeggle lactose free packagingmeggle lactose free packagingmeggle lactose free packaging