#logo #branding #design #fruit

Značku pravdepodobne charakterizujú zemité tóny, ako sú hnedá, zelená a tlmená žltá, ktoré vytvárajú teplú a príjemnú atmosféru. Tieto farby sa často spájajú s prírodou, poľnohospodárstvom a udržateľnosťou, čo zodpovedá hodnotám malej farmy.

Dizajn loga, ktorý obsahuje drevorezovú ilustráciu s motívom havrana, dodáva značke výrazný a zapamätateľný nádych. Použitie štýlu drevorezu dodáva logu ručne a remeselne spracovaný charakter, čo naznačuje spojenie s tradičnými poľnohospodárskymi postupmi a remeselnou zručnosťou. Motív havrana dodáva logu rozmarný a mystický prvok, ktorý evokuje obrazy prírody a vonkajšieho prostredia.

Typografia bude pravdepodobne jednoduchá a priamočiara, s písmom, ktoré dopĺňa rustikálnu a prírodnú estetiku značky. Výber písma môže byť serifový alebo bezserifový, v závislosti od požadovaného tónu a štýlu.

Okrem loga sa v materiáloch značky môžu použiť drevorezové ilustrácie, ktoré ešte viac zvýraznia identitu farmy a vyrozprávajú jej príbeh. Tieto ilustrácie môžu zobrazovať výjavy zo života farmy, ovocných sadov, zvierat alebo plodín a dodať značke vizuálnu zaujímavosť a osobitosť.
Celkovo je pravdepodobné, že značka projektu a drevorezové ilustrácie pre malú farmu sprostredkujú pocit autenticity, šarmu a spojenia s pôdou, vďaka čomu vynikne ako jedinečná a príťažlivá destinácia pre návštevníkov aj zákazníkov.

korvinov sad logo branding
korvinov sad logo branding
korvinov sad logo brandingkorvinov sad logo brandingkorvinov sad logo branding