#protein #shake #3dgrafika #cgi #kreatíva #reklama #kampaň

Pre klienta sme vytvorili ďalší chutný a hravý vizuál pre promo proteinového nápoja. Začali sme skicovaním rôznych variácií kompozície, materiálov a po konzultácii s klientom sme sa pustili do tvorby finálneho vizuálu.

Náš kolega Vlado opäť odviedol skvelú prácu čo do modelovania, tvorby materiálov, svetla a renderingu. Celý kľúčový vizuál sme následne dali dokopy s kolegami, vytvorili jeho aplikácie na všetky média a pustili komunikáciu do sveta.

Využívanie 3d grafiky v reklame by sme chceli presadiť čím viac u klientov všetkých veľkostí. Jej nákladnosť nie je tak dramatický, aby si ju nemohli dovoliť aj firmy s menším marketingovým rozpočtom. Investícia do kreatívneho vizuálu, či už s využitím profesionálnej fotografie alebo 3d grafiky sa vždy dobre vráti v podobe unikátneho a trvácneho marketingového materiálu, s ktorým sa výborne pracuje.

3dgraphics cgi protein shake3dgraphics cgi protein shake3dgraphics cgi protein shake3dgraphics cgi protein shake3dgraphics cgi protein shake3dgraphics cgi protein shake