logo breadway klient

#breadway #bakery #darkseries #photography #byMAISON

Produkty fotíme interne v našom vlastnom fotoateliéri. Klientovi tak poskytujeme komplexný servis počínajúc obalovým dizajnom fotografiou a tlačovou supervíziou. Pri dlhodobej spolupráci klienti najviac ocenia že máme ich značku tak povediac nacítenú. Vieme čo klient chce aj keď to niekedy možno nemusí vedieť sformulovať. Na tvorbu fotografie a štylizácii jedla a výrobkov sa zameriavame už niekoľko rokov. Dozor nad celým procesom tvorby fotografie má neustále náš kreatívny riaditeľ a hlavný grafický dizajnér pre daný projekt. Aj vďaka tomuto vieme zabezpečiť kontinuálnu vysokú úroveň fotografií potravín pre nášho klienta. Jedným z dôvodov prečo sme sa rozhodli maľovať jednotlivé prvky do všetkých materiálov ktoré táto jazyková škola používa, bol fakt, že všetky iné školy používajú tie isté fotografie z fotobánk. Vzniká tak Vizuálny Smog v ktorom nič nevynikne pokiaľ si niekto ne vyhrnie rukávy a nevytvorí každý jeden prvok autentický.

Česká pekárenská spoločnosť Breadway, pre ktorú sme úspešne zvládli kompletný redizajn obalov, nás oslovila s požiadavkou na vytvorenie série fotografií pre propagačné účely, ako aj na ich webovú stránku. Dostali sme na fotografovanie niekoľko druhov pečiva, ktoré sa považuje za najúspešnejšie v predaji i v obľúbenosti zákazníka. Môžeme tiež potvrdiť z vlastnej skúsenosti, že nejde o prehnané reklamné vyhlásenie, ale o vyhlásenie založené na pravde, ktoré potvrdila skutočnosť, že sme po fotení všetko zjedli alebo rozdali priateľom.

Vybrali sme sa cestou šerosvitu, ktorá dodala foostylingu punc rustikality prostredníctvom kombinácie krásneho starého dreva, propriet na zhromaždených po bazároch a mäkkého, dramatického svetla vrhaného z malého skrytého zdroja. Tento štýl sa používal so záujmom v talianskej maľbe (taliansky chiaroscuro) v 15. a 16. storočí. Odvodená metóda tmavých objektov dramaticky osvetlených stĺpcom svetla z malého a často skrytého zdroja sa nazýva temnosvit alebo tenebrizmus. Základným princípom pre nás bolo zdôraznenie formy a celkového tvaru pečiva, čo sa najlepšie dosiahlo dopadom svetla v páse, ktorý dopadal iba na časť scény. Poslednou a neoddeliteľnou súčasťou fotografie bola retus, ktorá dodala fotografii ten pravý a rafinovaný punc fotografie s výsledkom, ktorý uspokojil obe strany. Predložené fotografie komplexne zodpovedajú požiadavkám zákazníka a ich variabilita umožňuje použitie vo viacerých médiách na rôzne účely, od propagácie celkového brendu značky až po samotnú prezentáciu produktu zákazníkovy.

photography breadway tmava seriaphotography breadway tmava seriaphotography breadway tmava seriaphotography breadway tmava seriaphotography breadway tmava seriaphotography breadway tmava seriaphotography breadway tmava seriaphotography breadway tmava seriaphotography breadway tmava seriaphotography breadway tmava seriaphotography breadway tmava seria