#bageterieboulevard #chefmenu #kreativa

Robiť dizajn pre Bageteriu Boulevard je splneným snom a veľkou výzvou zároveň

Keď som pred viac ako piatimi rokmi strávil prvýkrát v Prahe trocha viac času, nedokázal som si nevšimnúť dokonalú vizuálnu identitu a špičkový food-styling jednej unikátnej fast-foodovej frančízy. Ani vo sne by mi nenapadlo, že sa jednalo o Českú značku. Obstáť v marketingovej súťaži medzi najväčšími hráčmi akými sú McDonald’s alebo KFC chcelo nielen dávku poriadnej odvahy, ale aj skvelý tím ľudí jedinečných vlastností. Okrem skvelého marketingového manažmentu, ktorý nám presne vie povedať čo hľadá, no pritom nám ponechá dostatok miesta pre kreativitu (čo považujeme za veľmi náročné z hľadiska držania určitej kontroly a zároveň otvorenosti voči novým nápadom), musíme poďakovať za naozaj profesionálnu spoluprácu s fotoštúdiom COTASHON, ktoré našu grafickú ideu vždy bez problémov prevedie so stopercentnou presnosťou do reality. Nič neteší grafika viac, ako keď dôjde k presnej a precíznej realizácii jeho myšlienky.

Pozor na to, čo si v Prahe prajete, môže sa vám to totiž naozaj stať

Mám podozrenie, že čokoľvek si v Prahe pri pohári dobrého piva prajem, do troch rokov sa mi bezodkladne splní. Tak ako som si pred pár rokmi prial byť súčasťou tvorby týchto skvelých vizuálov tak prepracovanej frančízy, si dnes prajem, aby bola pre nás Praha aj naďalej miestom, kde môžeme realizovať náš talent v tých najnáročnejších projektoch.

U značky Bageterie Boulevard nás navyše teší, že sme súčasťou jej expanzie na zahraničné trhy. Zo skvelej ponuky lahodných bagiet, nápojov a fit sendvičov, ako aj sezónnych špecialít si môžete vybrať už aj v prvých dvoch prevádzkach v Bratislave.

A čo navrhujeme ďalej?

Rád by sme sa s vami podelili o viac informácií, ale je to prísne tajné, nové menu bude ozajstná lahôdka pre labužníkov. A to nie len foto-grafická!

design Bageterie Boulevard Spring MAISON D'IDÉEdesign Bageterie Boulevard Spring MAISON D'IDÉEdesign Bageterie Boulevard Spring MAISON D'IDÉEdesign Bageterie Boulevard Spring MAISON D'IDÉEdesign Bageterie Boulevard Spring MAISON D'IDÉEdesign Bageterie Boulevard Spring MAISON D'IDÉE