klient logo giti

#giti #print #materials #dtp

Keď nás spoločnosť GT Radial oslovila, aby sme vytvorili nový dizajnový koncept, vedeli sme, že pred nami stojí veľká výzva. Po vykonaní dôkladného prieskumu sme vyvinuli sadu kľúčových vizuálov s využitím 3D grafiky, aby sme dosiahli úplnú kontrolu nad vizuálmi a lepšou možnosťou vyobrazenia jedinečných benefitov každého produktu.

Nové kľúčové vizuály boli implementované do všetkých komunikačných materiálov, čím bola zaistená konzistentná identita značky. Poskytli sme aj návod na implementáciu nových vizuálov, aby sme dosiahli zjednotenie.
Nový koncept design a kľúčové vizuály mali veľký úspech u klienta a jeho zákazníkov, a brand GT Radial si vytvoril silnú vizuálnu identitu počas nasledujúcich piatich rokov.

Sme vďační za príležitosť spolupracovať s GT Radial a dodať kvalitné koncept design a kľúčové vizuály.

giti gtradial brandinggiti gtradial brandinggiti gtradial brandinggiti gtradial brandinggiti gtradial brandinggiti gtradial brandinggiti gtradial brandinggiti gtradial brandinggiti gtradial brandinggiti gtradial brandinggiti gtradial brandinggiti gtradial brandinggiti gtradial brandinggiti gtradial brandinggiti gtradial brandinggiti gtradial branding

Desktop Publishing (DTP) pre globálneho výrobcu pneumatík GITI Tire.

Poskytujeme kompletné služby DTP pre GITI Tire. Komunikačné materiály pripravujeme v súlade s mediálnym plánom spoločnosti.

Giti Tire je singapurská spoločnosť, ktorá ponúka široký sortiment pneumatík. Spoločnosť dodáva pneumatiky do viac ako 130 krajín a je jednou z najväčších svetových spoločností vyrábajúcich pneumatiky.

Pred rokom nás klient oslovil, aby sme vytvorili POS materiál pre jeden z produktov v jeho portfóliu. Vďaka našej ústretovosti a precíznemu spracovaniu sa naša spolupráca rozrástla a v súčasnosti pokrývame kompletnú prípravu materiálov na letnú a zimnú sezónu a poskytujeme servis na mesačnej báze. Spolupráca zahŕňa prípravu väčších katalógov, brožúr, letákov, produktových listov, webových bannerov, animácií, vizuálov pre tlačovú reklamu a ich prispôsobenie pre jednotlivé krajiny.

print materials gitiprint materials gitiprint materials gitiprint materials gitiprint materials gitiprint materials gitiprint materials giti

print materials gtradialprint materials gtradialprint materials gtradialprint materials gtradialprint materials gtradialprint materials gtradialprint materials gtradialprint materials gtradialprint materials gtradialprint materials gtradial