klient-logo-pumpa

#logo #branding #packaging #pumpa #evcharging

Pri výjazde z Prahy si na 6km D1 pri Průhoniciach budete konečne môcť v kľude dobiť vašu Teslu, hodiť do nej pečené kura a čerstvé pečivo a vyraziť na chatu. Koncept PUMPA je prvý svojho druhu v Čechách. Kombinuje gastro s elektro dobíjaním. Obrovskou výhodou je lokalita projektu. Na výjazde z mesta už veľmi dlho chýbalo zariadenie, kde by sa dalo rýchlo vziať akékoľvek jedlo na cestu. Jedinú výnimku tvorilo zašité miesto rýchleho občerstvenia amerického reťazca.

Našim zadaním bolo vytvoriť logo a vizuálnu identitu pre celý koncept. Na jeho príprave sme sa podieľali dlhú dobu a s výsledkom sme nadmieru spokojný. Klient zvolil moderný a sebavedomý prístup. Súčasťou nami dodaného riešenia bolo aj zabezpečenie dodávateľov všetkých obalových materiálov, od baliaceho papiera, papierových tašiek či kelímkov na kávu. Všetky obalové materiály nesú náš charakteristický branding projektu.

Vizuálna identita vychádza z charakteristickej typografie a dvoch paralelných línií. Logo je deformované a natočené pre vytvorenie dojmu dynamiky. Celý projekt predsa určený pre ľudí v pohybe. Branding je neskôr redukovaný na ikonický symbol P so skrátenými horizontálnymi čiarami, ktoré sa vzájomne dopĺňajú a na väčších plochách tvoria nekonečný vzor.

logo packaging pumpalogo packaging pumpalogo packaging pumpalogo packaging pumpalogo packaging pumpalogo packaging pumpalogo packaging pumpalogo packaging pumpalogo packaging pumpalogo packaging pumpalogo packaging pumpalogo packaging pumpa