#packaging #foodstyling #fotografia #varmuza #byMAISON

Chutná fotografia, ktorá zaručí, že sa vám začnú zbiehať slinky, je základom úspešného packagingu pre potravinové výrobky určené na predaj vo veľkých reťazcoch. Pri nátierkách Varmuža sme naplno využili naše sily, a výsledok je obalový dizajn pre tri nové príchute z ich existujúcej produktovej rady.

Prvým krokom bolo vytvorenie fotografií. Aby boli nátierky v regáli neprehliadnuteľné, bolo potrebné dotiahnuť každý detail do dokonalosti. Celú produkciu sme zvládli sami, od foodstylingu po fotenie v našom ateliéri a postprodukciu.

Vzhľadom k tomu, že išlo o doplnenie výrobkov do už existujúceho produktového portfólia, bol grafický štýl do istej miery predurčený. Jeho bezchybné prevedenie majú na svedomí naši kolegovia grafici, ktorí sa postarali, aby každý jeden element bola perfektný, a ako celok pôsobil ucelene, elegantne, ale predovšetkým lahodne.

Okrem toho je príprava fotografií veľká zábava, a celé fotenie sme si nesmierne užívali. A vy si dúfam užijete výsledok našej práce, samozrejme spolu so skvelými nátierkami.

packaging varmuza pomazankypackaging varmuza pomazankypackaging varmuza pomazankypackaging varmuza pomazankyvarmuza packagingvarmuza packagingvarmuza packagingvarmuza packagingvarmuza packagingvarmuza packaging