#pate #packaging #design #fermesauvage #illustration #byMAISON

Na začiatku sme si povedali, že tento dizajn bude o troch veciach. Ilustrácia v štýle drevorytu, maximálne jednofarebná potlač a jednoduchý branding postavený na uvoľnenej, kaligrafickej typografii vo forme blown-out loga.

Obalový dizajnu projektu Ferme Sauvage mal podľa nás pôsobiť ako hormonické riešenie remeselného prístupu ku grafike, schválne obmedzeného jednofarebnosťou celého obalu, no zároveň podtrhnutého moderných pohľadom na estetiku v tejto oblasti.

Nechceli sme, aby výrobok pôsobil zbytočne luxusne alebo nedostupne. Práve naopak, ide nám o rovnováhu medzi hravosťou, modernosťou a tradičnou remeselnou prácou.

Náš talentovaný ilustrátor sa chopil príležitosti a vytvoril sériu nádherných obrazov zvierat. Roztomilá kačka, bežiaci zajac a mohutný diviak sa vzájomne vizuálne dopĺňajú a na seba nadväzujú, čo prispieva k ich funkcionalite sekundárneho grafického prvku vizuálnej identity projektu. Získať pre projekt tak peknú a funkčnú sériu grafických prvkov je skvelé pre ďalšiu tvorbu marketingových materiálov, či sa už jedná o dtp alebo online, ich využitie je neobmedzené.

packaging Paté illustrated MAISON D'IDÉEpackaging Paté illustrated MAISON D'IDÉEpackaging Paté illustrated MAISON D'IDÉEpackaging Paté illustrated MAISON D'IDÉEpackaging Paté illustrated MAISON D'IDÉEpackaging Paté illustrated MAISON D'IDÉE