#packaging #panini #crocodille #italy #byMAISON

Naším zadaním bolo vytvoriť obalový design, ktorý by spájal prvky typickej talianskej architektúry s moderným, no stále prívetivým vzhľadom obalovej grafiky.

Pre štyry rôzne príchute sme vybrali špecifické, dobre rozoznateľné architektonické ikony. Pri tvorbe tohto obalového designu sme sa chceli vyhnúť typickej prerokresbe a pre ilustrácie sme zvolili vlastnú, štylizovanú grafickú podobu. Každá ilustrácia je tvorená zjednodušenou nadpájanou linkou so špecifickou formou zalomenia. Vyobrazené budovy následne jemne jednotnou linkou prechádzaju do vyobrazenia svojho okolia vo forme krajiny. Keď si budete nabudúce pochutnávať na chrumkavých Panini, možno si tento malý roztomilý detail všimnete. Ak vám to aspoň trochu spríjemní spotrebiteľský zážitok, naša práca bola úspešná.

Kompozícia obalového designu je veľmi jednoduchá a prehľadná, s dôrazom na dobrú rozoznateľnosť jednotlivých variácií výrobkov. Color coding je sýty a jednoznačný, aplikovaný na výraznom zvislom štíte spolu s logom Panini by Crocodille. Pozadie ako podklad pre ilustráciu je jemné, štylizované do podoby potravinárskeho baliaceho papiera.

packaging Panini by Crocodillepackaging Panini by Crocodillepackaging Panini by Crocodillepackaging Panini by Crocodillepackaging Panini by Crocodille