klient logo fatra

#fatra, #packaging, #3dgraphics, #mineralwater

Fatra je jedna z naznámejších minerálnych vôd na Slovensku. Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu má blahodárne účinky na tráviaci trakt. Je vyhľadávaná pre liečbu ale aj každodenné pitie.

Mali sme veľkú radosť s príležitosti podieľať sa na komunikácii značky Fatra. Zadaním klienta bolo komunikovať posolstvo o limitovanom množstve vody. Po prepočte výťažnosti pramena dospel k číslu 3 litre na Slováka ročne. Nám sa toto posolstvo veľmi páčilo a tak sme sa rozhodli uchopiť ho výrazným 3d vizuálom. Vďaka našim skvelým 3d grafikom sme vytvorili kľúčový vizuál, ktorý sme následne preniesli na silne deformovaný sleev šesť obalu. DTP oddelenie v agentúre malo čo robiť s hľadaním optimálnych deformačných zón. Silná deformácia sleevu bola v prípade Fatry spôsobená výrazne deformovaným tvarom fľaše.
Vizuál kampane sa podarilo úspešne preniesť na obal, ako aj predísť nevhodným deformáciám v tých najkritickejších miestach. Fatre za príležitosť podielať sa na komunikácii značky veľmi ďakujeme.

fatra packaging sixpack 3dfatra packaging sixpack 3dfatra packaging sixpack 3dfatra packaging sixpack 3d 004 newfatra packaging sixpack 3d