#packaging #design #protein #bar #chocolate #byMAISON

Čo je lepšie, ako pracovať na obale pre váš obľúbený produkt? Naším cieľom bolo vytvoriť obalový dizajn, ktorý bude nápaditý, bude sa odlišovať od konkurenčných výrobkov, a vynikne jeho jedinečnosť. Pri navrhovaní sme zohľadňovali rôznorodosť cieľovej skupiny, veď proteínové tyčinky nejedia iba muži, čo trávia celé dni v posilovni.

Najvýraznejším prvkom dizajnu sú chutné ilustrácie z dielne nášho dvorného ilustrátora. Doplnené sú jemnými farbami podobného tónu v prípade ovocných variant, a tmavo hnedou v prípade čokoládovej verzie. Ďalej sme sa zamerali na jemne štylizovanú prémiovú typografiu. Dizajn sme očistili od zbytočných a rušivých prvkov, aby vynikli ilustrácie.

Čučoriedkovú príchuť sme doplnili tónmi modrej a fialovej, a pri karamelovej sme ostali verní odtieňom hnedej a oranžovej. Tieto farby sme využili aj pri čokoládovej verzii, kde dominujú v písme, pričom pozadie sa zmení na tmavohnedé.

Proteínové tyčinky s naším obalom sú potešenie nielen pre jazyk, ale aj pre oči. S našou pomocou si ich vychutnáte na 100%.

raw bar packagingraw bar packagingraw bar packagingraw bar packagingraw bar packaging