#kaufland #katalóg #fotografia #food styling #DTP servis
#grafický dizajn #byMAISON

Postarali sme sa o tvorbu augustového čísla promo katalógu pre spoločnosť Kaufland Česká republika

Pre spoločnosť Kaufland sme vytvorili na august nový promo katalóg. V rámci našej spolupráce ide už o piaty katalóg, ktorým sa môžeme pochváliť. Katalóg toho obsahuje mnoho – chladnička v našom fotoateliéri bola chvíľami napchatá na prasknutie.

Milovníkov syrov upúta hneď úvod katalógu, ktorý patrí segmentu mliečnych výrobkov.
Okrem syrov váš pohľad upúta grécky jogurt, výborná zmrzlina Carte d´Or či rôzne druhy ľahkých nátierok. Sekciu lahôdok zastupujú najmä ryby a výrobky z nich. Samozrejmosťou sú fotografie výdatne pôsobiacich údenín. Katalóg uzatvárajú fotografie reprezentujúce ponuku rôznych druhov pív na letné osvieženie, prémiového tvrdého alkoholu a kávy.

O vkusné naaranžovanie jedla a produktov sme sa opäť postarali sami. Vďaka vlastnému
in-house food stylingu sme v našom fotoateliéri mali pod palcom celý priebeh produkcie fotografií. Postarali sme sa aj o ich finálnu úpravu v postprodukcii a zakomponovali ich do celkového grafického dizajnu katalógu.

Výsledok našej práce je na zjedenie, pozrite sa sami.

kaufland anniversary5 fotografiekaufland anniversary5 fotografie 2kaufland anniversary5 fotografie 3kaufland anniversary5 fotografie 4kaufland anniversary5 fotografie 5kaufland anniversary5 fotografie 6kaufland anniversary5 fotografie 7kaufland anniversary5 fotografie 8kaufland anniversary5 fotografie 9kaufland anniversary5 fotografie 10kaufland anniversary5 fotografie 11
kaufland anniversary5 fotografie 12
kaufland anniversary5 fotografie 13
kaufland anniversary5 fotografie 14
kaufland anniversary5 fotografie 15
kaufland anniversary5 fotografie 16
kaufland anniversary5 fotografie 17