klient logo zlata studna

#packaging #water #zlatastudna #zlaticko #byMAISON

Projekt Zlaticko Darling zahŕňal redizajn obalu pre značku detskej vody. Cieľom návrhu bolo informovať o čistote a bezpečnosti vody, čo je pre výrobok určený pre deti nevyhnutné. Obal musel nájsť odozvu u opatrovateľov a zdôrazniť prírodný pôvod vody a jej vhodnosť pre dojčatá. Etiketa bola vytvorená tak, aby pôsobila vizuálne upokojujúco s hravými prvkami a ubezpečila rodičov o dôkladnom zvážení výrobku, vďaka čomu je dôveryhodný pre konzumáciu ich najmenších.

Návrh loga pre Zlatíčko Darling kombinuje hravé a ošetrujúce prvky, ktoré odrážajú zameranie výrobku na dojčatá a malé deti. Vyjadruje pocit čistoty a starostlivosti, čo je v súlade s odhodlaním značky poskytovať bezpečnú a prírodnú vodu pre bábätká. Výber farieb a symbolov v rámci loga má rezonovať s rodičmi, pričom zdôrazňuje spoľahlivosť značky a jej záväzok k zdraviu.

Značka Zlatíčko Darling využila spoluprácu s Mirom Jarošom, známym detským pesničkárom, pričom do obalu zakomponovala jeho podobizeň a motívy z jeho piesní. Cieľom tohto strategického partnerstva bolo nadviazať kontakt s mladým publikom značky a ich rodičmi prostredníctvom spojenia výrobku s dôveryhodnou osobnosťou detskej zábavy. Spolupráca je dôkazom odhodlania značky nadviazať kontakt so svojimi spotrebiteľmi prostredníctvom kreatívnych a zmysluplných spôsobov.

zlata studna zlaticko packagingzlata studna zlaticko packagingzlata studna zlaticko packagingzlata studna zlaticko packagingzlata studna zlaticko packagingzlata studna zlaticko packagingzlata studna zlaticko packagingzlata studna packaging zlatickozlata studna packaging zlatickozlata studna packaging zlatickozlata studna packaging zlatickozlata studna packaging zlaticko