#logo #branding #design #corporateidentity

Vizuálnu identitu a značku tohto trojhviezdičkového hotela na južnom Slovensku charakterizuje harmonická zmes modrej a krémovej farby, ktorá vyžaruje elegantný a sofistikovaný štýl pri zachovaní jednoduchosti.
Farebná paleta zvolená pre branding obsahuje odtiene modrej, pripomínajúce jasnú oblohu a pokojné vody regiónu, spolu s krémovými tónmi, ktoré evokujú pocit tepla a pohodlia. Tieto farby vytvárajú upokojujúcu a príjemnú atmosféru, ktorá je ideálna pre relaxačný pobyt v hoteli.

Prepracované logo stelesňuje eleganciu a jednoduchosť s čistými líniami a klasickou typografiou. Použitie serifového písma dodáva hotelu nádych rafinovanosti, zatiaľ čo začlenenie jemných dizajnových prvkov alebo motívov odráža jeho šarm a charakter. Dizajn loga bude pravdepodobne minimalistický, ale zároveň zapamätateľný, čím na hostí urobí trvalý dojem.

Typografia zohráva kľúčovú úlohu pri posilňovaní identity hotela, pričom starostlivo vybrané písma sa používajú v rôznych materiáloch značky. Vybrané písma budú pravdepodobne sofistikované a ľahko čitateľné, čo zvýrazní celkovú estetiku a zabezpečí jednotný vzhľad a dojem.

Pri formovaní vizuálnej identity hotela je dôležitý aj obrazový materiál, pričom vysokokvalitné fotografie prezentujú vybavenie hotela, izby pre hostí a okolitú krajinu. Tieto snímky pravdepodobne vyzdvihnú elegantnú výzdobu hotela, jeho moderné vybavenie a malebné okolie a budú lákať hostí, aby spoznali krásy južného Slovenska.

branding zlaty bykbranding zlaty bykbranding zlaty bykbranding zlaty bykbranding zlaty bykbranding zlaty bykbranding zlaty byk