#branding #illustration #packaging #design #bivoj #byMAISON

Rebranding značky Bivoj sme začali stvorením prepracovanej ilustrácie legendárneho Bivoja, na ktorej je samotný brand postavený.

Táto šikovne zvládnutá ilustrácia postavy nesúcej holými rukami uloveného diviaka funguje dokonale ako sekundárny grafický prvok vizuálnej identity značky. Dodáva ten správny remeselný nádych samotným obalom, ktoré sme kompletne prepracovali.

Veríme, že si rovnako ako my aj vy tento brand zamilujete.

Naša agentúra zohrala kľúčovú úlohu v procese transformácie tohto malého rodinného podniku. Opäť sme boli súčasťou kompletného procesu rebrandingu, ktorý začal konceptom značky a nabral plnú realizáciu práve pri obalovom dizajne. Pre packaging sme urobili odvážne rozhodnutia týkajúce sa výberu farieb a celkovej témy. Všetko sa to ukázalo ako skvelé rozhodnutie a výrobky sa rýchlo podarilo úspešne zalistovať do reťazcov.

Veľmi detailná ilustrácia legendárneho hrdinu v kombinácii s doteraz netypickou modrou farebnou škálou dáva výrobku silne vyniknúť v shelfoch českého retailu. Celý redizajn viedol k zaradeniu výrobkov do celoštátnych predajní. Packaging sa ukázal ako skvelý nástroj pre posun značky dopredu ku novým spotrebiteľom.

Bivoj ham packaging

 

Bivoj ham packaging

 

Bivoj ham packaging

 

Bivoj ham packaging

 

bivoj packaging rebrandingpackaging Bivoj rebrandpackaging Bivoj rebrandpackaging Bivoj rebrandpackaging Bivoj rebrandpackaging Bivoj rebrand