klient logo rajo

#packaging #design #tvaroh #rajo #byMAISON

Obalový dizajn pre sériu ochutených tvarohov

Po úspechu redizajnu produktového radu Cottage Cheese nás spoločnosť Rajo a.s. oslovila s prípravou návrhov obalového dizajnu a celkového vzhľadu nového výrobku, Fit Tvaroh. Cieľovou skupinou boli opäť mladí a dynamickí ľudia, ktorí preferujú aktívny a zdravý životný štýl. Fit Tvaroh od Rajo je jedinečný svojím nízkym obsahom tuku a zvýšeným obsahom bielkovín.

Fialová identita ako nosný prvok pre FIT produkty.

Našou ideou bolo vytvoriť odlišujúci sa obalový dizajn, ktorý by na tento nový produkt na pultoch výrazne upozornil. Preto sme zvolili netradičnú fialovú farbu ktorá slúži ako podklad pre všetky príchute výrobku. Produkt sa tak farebne neodlišuje podľa typu a na shelfe sa dojem z jeho umiestnenia nerozbíja rozličnou farebnosťou. Rajo náš zámer podporilo a tak sme mohli postúpiť k výberu silne štylizovanej typografii, tvorbe loga a dopracovaniu celkového konceptu výrobku do finálnej verzie.

Od myšlienky cez tlač až po vizualizácie.

Súčasťou nami dodaného riešenia nebola len idea, grafické návrhy vizuálov a tlačové podklady, ale aj finálna 3D vizualizácia produktu. Ten bol oproti pôvodným obalom použitým pre Cottage Cheese doplnený o upravený priehľadný plastový kryt so šikovne umiestnenou lyžičkou. Vymodelovali sme to do posledného detailu a osadili do finálnej vizualizácie.
Spolupráca s Rajo a.s. bola opäť skvelá a my sa tešíme na ďaľší spoločný projekt, ktorý veríme bude rovnako úspešný ako tie doterajšie.

rajo fit tvaroh packagingrajo fit tvaroh packagingrajo fit tvaroh packagingrajo fit tvaroh packagingrajo fit tvaroh packaging