klient logo rajo

#rajo #vegan #packaging #slovakia

Spoločnosť Rajo sa dlhodobo venuje vývoju výrobkov na rastlinnej báze. Výsledkom tejto neoceniteľnej práce je nový rad rastlinných produktov Rajo Vegan. Naša agentúra sa stala hrdým partnerom na prípravu packaging designu, a to od logo po prípravu tlačových dát.
Rajo Vegan je ideálnou alternatívou živočíšnych mliečnych produktov. Prekvapí svojou krémovosťou a lahodnou chuťou. Celý rad dostal certifikát V-Label.
Našim zadaním bolo pripraviť design koncept, ktorý by zaujal na prvý pohľad a bol dobre rozoznateľný v regálovom vystavení na predajni. Žiarivá zelená akvarelová farba a dokonale krémové jedlá boli pre nás jasnou voľbou.
Ďakujeme marketingovému tímu Rajo za dôveru a možnosť sa podieľať na zrode nového radu Rajo Vegan.
A čo si dáte na jedenie vy? Krémovú polievku, smotanovú omáčku, ako dezert Tiramisu, alebo ovocný pohár so šľahačkou? Jedno je jasné, už nemusíte robiť kompromis, vďaka 100% rastlinnému zloženiu si môžeme vychutnať svoje obľúbené jedlá v ľahšom prevedení.

rajo vegan packagingrajo vegan packagingrajo vegan packagingrajo vegan packagingrajo vegan packagingrajo vegan packagingrajo vegan packagingrajo vegan packagingrajo vegan packagingrajo vegan packagingrajo vegan packagingrajo vegan packagingrajo vegan packagingrajo vegan packaging