#packaging #ice&hot #caj #bercoff #klember #byMAISON

Obalový dizajn nás baví, a o to viac, ak ide o nový a originálny výrobok. Firma Bercoff si u nás objednala obaly pre ich novú produktovú radu, ktorou sú Ice&Hot čaje. Unikátne sú tým, že si ich môžete pripraviť ako ľadový čaj, ale zároveň sú vhodné aj na prípravu horúceho nápoja, ktorý vás zahreje.

Zadaním bolo vytvoriť obal, ktorý bude moderný, a bude odrážať odvahu a chuť experimentovať. Preto sme zvolili výraznú ružovú a limetkovú farbu, vďaka ktorým sa obaly stávajú neprehliadnuteľné. Ako ďalší prvok sme vybrali kombináciu viacerých fotografií, s ktorými sa naši grafici vyhrali, a spojili ich do sviežej grafickej montáže. Aby sme do etikety vniesli harmóniu a zjemnili už dostatočne výrazné elementy, stavili sme na jednoduchú typografiu a čisté bezpätkové písmo.

Celkovo pôsobia obaly pre Ice&Hot čaje sviežo a exoticky. Pre Bercoff sme pripravili dizajn pre 2 príchute – mango s maracujou a yerba maté s bazovým kvetom. Tieto čaje si v obchode určite všimnete.

bercoff ice hot teabercoff ice hot teabercoff ice hot teabercoff ice hot teabercoff ice hot teabercoff ice hot teabercoff ice hot teabercoff ice hot tea