#packaging #fotografia #zazvor #caj #bercoff #klember #byMAISON

Ďalší príklad nášho šetrného prístupu k zdokonaľovaniu a spotupnej evolúcii obalového dizajnu úspešných produktov. Táto séria zázvorových čajov je bestsellerom na českom a slovenskom trhu a pre nášho klienta bolo najvyššou prioritou zabezpečiť, aby pri výmene všetkých vizuálnych prvkov spotrebiteľ ľahko identifikoval svoje obľúbené výrobky. S radosťou môžeme konštatovať, že sa nám podarilo rozvinúť tento packaging a zároveň nenarušiť kontinuitu dizajnu, na ktorý boli spotrebitelia zvyknutí. Presne takto sa podieľame na postupnej evolúcii mnohých úspešných značiek v retaili.

Vo vlastnej réžii sme mimo kreatívneho konceptu packagingu vyhotovili fotografie modelky a retuše, ako aj celú predtlačovú prípravu a dohľad nad tlačou.

bercoff tea zazvor packagingbercoff tea zazvor packagingbercoff tea zazvor packagingbercoff tea zazvor packagingbercoff tea zazvor packagingbercoff tea zazvor packagingbercoff tea zazvor packagingbercoff tea zazvor packagingbercoff tea zazvor packagingbercoff tea zazvor packaging