logo breadway klient

#breadway #bakery #lightseries #photography #byMAISON

Pre nášho klienta sme na začiatku projektu vytvorili nový obalový design a následne sme začali tvoriť ďalšie komunikačné materiály. Je praktické vytvoriť si veľkú databázu fotografií hneď na začiatku projektu. Považujeme za ne vhodné spoliehať sa na cudzie fotobanky pri tvorbe akýchkoľvek komunikačných materiálov. Samozrejme že keď sa jedna o špecifické výrobky je správne mať čo najviac vlastných fotografií ktoré sú nafotené v jednotnom vizuálnom štýle. Jednotný rukopis fotografa naprieč celým portfóliom produktových a náladových fotografii sa na záver podpíše na ucelenosti vizuálnej komunikácie značky.

Ďalšia do série úspešných spoluprác nám tak blízkou pekárnou Breadway. Neodmyslitelne dokonalé a nielen na pohlad, ale aj chutovo chrumkavé a čerstvé pečivo zas naplnilo náš ateliér. Mylujeme jednoducho túto zákazku, čo viac dodat. Je to poézia keď celý ateliér vonia po čerstvom pečive z ktorého sa niekedy ešte dokonca parí a my máme možmosť sa vyjadriť vo fotografii a foodstylingu, ktorý je nám tak blízky. Zvolili sme minimálny pristup, ktorý umožnil vyniknúť nadherným tvarom samotného pečiva, jeho štruktúram a ingredienciám. Kompozície, akoby zaliate ranným slnkom prirodzene evokujú raňajkové scény čo samo o sebe pôsobý dojmom oddychu a kludu. Séria foodstylingových fotografií jednoduchým, ale zároveň trefným spôsom odráža dokonalosť tvarov pekárenských výrobkov, ktorých samotný tvar dokonale stačil na uchopenie atmosféri.

Ako vždy fotografie z našej produkcie obsahujú nami vytvorené originálne pozadie, v tomto prípade drevené dosky špeciálne pripravené pre túto scénu. Drevené podložky pod pečivom, handričky to všetko dokonale sedí a zapadá do atmosféri a je vo vädšine prípadov tiež dorábané v našom ateliéry tak aby dokonale podtrhlo zamýšlanú atmosféru. Obzvlášť si dávame záležať na bylinkách a dekoráciách, ktoré používane na doplnenie scény. Niekedy je boj nájsť tú správnu bazalku mimo sezóny a zabere to čas, ale vo výsledku to dodá scéne život a neodmyslitelný nádych sviežosti. Ako vždy na záver prišla na radu retuš, čo posunulo fotku ešte o jeden level vyššie a výsledok zaslaný klientovy kompletne zahrnul jeho požiadavky a očakávanie.

photography breadway svetla seriaphotography breadway svetla seriaphotography breadway svetla seriaphotography breadway svetla seriaphotography breadway svetla seriaphotography breadway svetla seriaphotography breadway svetla seriaphotography breadway svetla seriaphotography breadway svetla seriaphotography breadway svetla seriaphotography breadway svetla seriaphotography breadway svetla seriaphotography breadway svetla seria