#bageterieboulevard #food #delivery #application

Predstavujeme jeden z dlhodobých projektov, ktorý sme mali na stole – dizajn webu a aplikácie pre BBDOMU.cz. Nová webová stránka a aplikácia sú už v prevádzke a vy si teraz môžete doma vychutnať nielen chrumkavé bagety, ale takmer všetko, čo značka Bageterie Boulevard ponúka. Či už si vyberiete vyzdvihnutie v niektorej z mnohých franšízových prevádzok alebo doručenie domov, jedlo vám príde včas.

Klient nás oslovil s požiadavkou na návrh webovej stránky a aplikácie. Webová stránka prešla kompletnou analýzou a preskúmaním odborníkom na UX. Na záver bolo predložených niekoľko odporúčaní. Úlohou bolo nadviazať na silnú identitu Bageterie Boulevard, dodržať všetky odporúčania odborníka na UX a vytvoriť dizajn pre počítače, mobilné zariadenia a aplikácie. Máme radi projekty, ktoré sa časom menia a vyžadujú si analýzu a nové poznatky o správaní zákazníkov. Nielenže posúvajú klienta ďalej, ale zároveň nás nútia rozmýšľať vo väčšom a hľadať nové riešenia.

bageterie boulevard food delivery app design ui uxbageterie boulevard food delivery app design ui uxbageterie boulevard food delivery app design ui uxbageterie boulevard food delivery app design ui uxbageterie boulevard food delivery app design ui uxbageterie boulevard food delivery app design ui uxbageterie boulevard food delivery app design ui uxbageterie boulevard food delivery app design ui uxbageterie boulevard food delivery app design ui uxbageterie boulevard food delivery app design ui uxbageterie boulevard food delivery app design ui ux